page-header

Beton architektoniczny odkryty na nowo.

Beton, który oferujemy jest wykonywany zgodnie z normą PN-EN 12467 ``płyty włóknistocementowe`` i spełnia wymagania elementów stosowanych w obiektach mieszkalnych jako okładziny ścian wewnętrznych i zewnętrznych, elementy wyposażenia wnętrz, itp.

 

 

Beton architektoniczny

W skład betonu architektonicznego SBA wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. W celu uzyskania najlepszej trwałości nasz beton wzmacniany w jest bezpiecznym dla zdrowia i środowiska włóknem polipropylenowym.
Beton, który oferujemy jest wykonywany zgodnie z normą PN-EN 12467 „płyty włóknistocementowe” i spełnia wymagania elementów stosowanych w obiektach mieszkalnych jako okładziny ścian wewnętrznych i zewnętrznych, elementy wyposażenia wnętrz, itp.

Cechą charakterystyczną betonu architektonicznego są przebarwienia, smugi, rozbieżności kolorystyczne, oraz nierównomierne i nieregularne rozłożenie wżerów i porów. Zmienna kolorystyka poszczególnych płyt wynika ze zmienności składników naturalnych używanych do produkcji i jest odzwierciedleniem charakteru betonu – jego niepowtarzalności i wyjątkowości. Dodatkowo mogą być widoczne włókna używane w procesie produkcji , co nie jest to wadą produktu.

Nasz beton jest produkowany ręcznie przy użyciu bezpiecznych składników.
Beton SBA produkujemy w czterech podstawowych kolorach: jasno szary (naturalny), ciemno szary, antracyt i bielony oraz w trzech różnych stopniach porowatości: mało, średnio i dużo porowaty.

Płyty betonowe
płyty high standard – najczęściej wybierane przez naszych klientów, płyty o różnym stopniu porowatości , wyrównanym kolorycie
płyty betonowe high standard

 

 

płyty industrial – płyty o nierównomiernym kolorycie, mocnych przebarwieniach i naciekach, najbardziej surowe z naszych płyt

płyty betonowe industrial jasne

 

 

płyty premium – płyty o bardzo gładkiej, połyskującej powierzchni

płyty architektoniczne premium
Płyty betonowe - płyty wysokiej jakości

Płyty z wysokiej jakości betonu architektonicznego. Nadają się jako okładzina ścian, kominków, elewacji, ogrodzeń czy schodów.

porowatość płyt
kolory betonu pmdesign
miniMax ULTRABETON
 

miniMax ULTRABETON to nowa generacja lekkich i niezwykle trwałych okładzin betonowych. Dzięki naszej technologii opracowaliśmy beton architektoniczny o grubości zaledwie 6 mm i wadze 14 kg/m2.

miniMax ULTRABETON może być montowany nie tylko w formie paneli
ściennych lub okładzin meblowych. Jego lekkość i trwałość sprawia, ze doskonale sprawdza się także na elewacjach bez konieczności montowania dodatkowych podkonstrukcji.

minimax ultrabeton
background
Blaty z betonu
Blaty kuchenne, łazienkowe, parapety.

Wykonujmy blaty kuchenne i łazienkowe – także z zintegrowanym zlewem czy umywalką , oraz parapety okienne. Elementy zabezpieczone są środkiem hydrofobowym i /lub żywicą , która chroni je przed wilgocią i zabrudzeniami, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości . Kolory jasno szary , ciemno szary, szary średni, antracyt lub inny dowolny na zamówienie.

Blat kuchenny
Mikrocement
  • System nevada’pro microcemento służy do nowoczesnego i efektownego wykańczania powierzchni ścian, posadzek, schodów wewnątrz i na zewnątrz
  • Stosuje się go na odpowiednio przygotowaną powierzchnię betonową, płytek ceramicznych, kafli innych materiałów okładzinowych, bez potrzeby ich skuwania.
  • Atutem systemu jest wyjątkowa elastyczność, zapewniająca ciągłość powierzchni, brak fug, dylatacji oraz wysokie walory estetyczne
  • Poprzez swoją strukturę staje się wyjątkową alternatywą dla płyt betonowych, gdyż ma tylko kilka milimetrów przekroju i bardzo szybko się nagrzewa.
  • Powierzchnię niezwykle łatwo utrzymywać w czystości.
  • W systemie możemy uzyskać powłokę całkowicie gładką i lśniącą,satynową lub w pełni matową.
  • Nieograniczona gama kolorów wg wzornika kolorów RAL
  • Nevada’pro znajduje wszechstronne zastosowanie w ekskluzywnym wykończeniu wnętrz salonów, apartamentów, biur, sklepów, hoteli, łazienek, klatek chodowych oraz innych obiektów użytku publicznego.
Gadżety z betonu

Beton architektoniczny to ogrom pomysłów i możliwości. W naszej ofercie znajdziecie także wiele betonowych elementów wyposażenia wnętrz, a wśród nich umywalki, lampy, zegary, podstawki, kubki, wizytowniki, kompozycje z chrobotkiem reniferowym i inne. Są one doskonałym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz. Brak Ci pomysłu na prezent? Betonowy gadżet to także doskonały pomysł na upominek!

chrobotek beton
swiecznik beton
swiecznik
lampa beton
beton numeracja
background

Cennik do pobrania.

Cennik płyt betonowych, donic oraz gadżetów z betonu.

Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX