Parapety z betonu architektonicznego to doskonałe dopełnienie okien zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Blaty z betonu architektonicznego to bardzo dobry wybór   do kuchni  oraz   łazienki .

Blaty kuchenne, łazienkowe, parapety z betonu architektonicznego  koniecznie rozważ to rozwiązanie, gdy:

  • poszukujesz trwałego rozwiązania i nie chcesz zarysowań i odkształceń blatu.

Beton architektoniczny jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, uderzenia i ciężar naczyń, jest również odporny na temperaturę, co jest ważne w kuchni. 

  • nie chcesz tracić czasu na usuwaniu plam i zabrudzeń 

Nasze blaty i parapety betonowe charakteryzują się gładką/ mało porowatą powierzchnią, dzięki czemu utrzymanie ich w czystości nie sprawi Ci żadnego problemu. Dodatkowo zabezpieczamy je preparatami, które ograniczają absorbcję wody i zabrudzeń, aby czyszczenie ich było jeszcze łatwiejsze. 

  • dbasz o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.

Blaty betonowe zabezpieczone są bezpiecznymi impregnatami, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością. Wybierając nasze blaty z betonu architektonicznego, nie  musisz obawiać się o zdrowie. 

  • zależy Ci na wyborze materiału z charakterem

Beton nadaje kuchni, łazience czy wykończeniu okien  nowoczesny, industrialny lub minimalistyczny charakter; świetnie wygląda w połączeniu  z innymi materiałami  i kolorami; Blaty i parapety betonowe produkujemy w czterech podstawowych kolorach – naturalnym (jasno szarym), ciemno szarym, bielonym i antracytowym, ale jeśli chcesz możemy dobrać inny kolor, który aktualnie chodzi Ci po głowie, no bo w końcu marzenia się spełnia! 😉 

  • potrzebujesz produktu pod wymiar.

Wszystkie blaty i parapety betonowe produkujemy pod zadany wymiar, dotyczy to zarówno długości jak i szerokości prefabrykatu, ale także jego grubości. Możemy wykonać dla Ciebie blaty i parapety betonowe o grubości 2, 3, 4 cm lub grubsze. A jeśli potrzebujesz pomocy w montażu zerknij TU

Blat kuchenny betonowy - Blaty i parapety z betonu architektonicznego
Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX