Donice wylewane z formy

Wykonujemy donice z betonu architektonicznego wylewane z formy. Są to produkty wysokiej klasy przeznaczone do domu lub ogrodu, dostępne także w opcji bez dna.

Donice są bardzo solidne i wytrzymałe – ścianki o grubości ok 5 cm mają podwójne wzmocnienie w postaci włókna rozproszonego oraz specjalnej siatki. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy środków impregnujących donice betonowe są odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych tj. wysokie temperatury, mróz, czy opady.

Zasadniczym atutem donic z betonu architektonicznego w formie monolitów jest wbudowana w ścianki i dno warstwa termoizolacyjna. To dodatkowe ocieplenie stanowi ochronę korzeni roślin przed niskimi temperaturami. Donice betonowe z formy mają także w standardzie warstwę hydroizolacji. Dzięki temu mogą być wstawiane także do wewnątrz bez podstawek i dodatkowych zabezpieczeń.

2. 120x40x40 donice z formy antracyt styl loft - Donice wylewane z formy

Rozmiary: w ofercie posiadamy ponad 50 rozmiarów donic. Istnieje także możliwość zamówienia donic na wymiar. Donice można z łatwością zestawiać ze sobą tworząc ogrodzenia czy balustrady.

Kolory: Donice betonowe z formy barwimy w masie podczas procesu produkcji. Dostępne są w czterech podstawowych kolorach: jasno szary (beton naturalny, ciemno szary, antracyt, bielony), lub inny na zamówienie.

Kształty: oferujemy donice kwadratowe tzw. boxy, prostokątne i w formie trapezu
Styl wykończenia: aby nadać donicom wyjątkowy wygląd oferujemy ich wykończenie w jednym z trzech stylów do wyboru:

  • styl naturalny – dla pasjonatów prawdziwego, naturalnego betonu architektonicznego, beton barwiony w masie, donice z widocznymi porami i przesmużeniami
  • styl loft design – beton barwiony w masie, wykończenie z dużymi wżerami i porami o znacznej intensywności, oraz widocznymi przesmużeniami i zaciekami które nadają donicom surowości
  • styl barwiony – donice barwione w masie, dodatkowo  pokryte  impregnatem koloryzującym, dla osób które oczekują jednolitego koloru i powtarzalności kolorystycznej (za dopłatą)

Otwory drenażowe: donice produkujemy standardowo z nawierconymi otworami zapewniającymi odpowiednią regulację wodną.
Donice oferujemy w opcji z dnem lub bez dna.

Donice z betonu architektonicznego wylewane z formy będą doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie gdy marzą Ci się:

  • solidne, masywne donice betonowe o oryginalnym wyglądzie
  • donice z betonu architektonicznego duże

Poznaj dostępne rozmiary i ceny – TU

Betonowe donice co w nich posadzić – inspiracje znajdziesz tu

Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX