donice betonowe - Donice łączone

Donice łączone

Wysokiej klasy donice z betonu architektonicznego na wymiar przeznaczone do domu lub ogrodu, dostępne także w wersji bez dna.

Donice wykonane są z elementów – płyt z betonu architektonicznego, które są połączone bardzo wytrzymałam, elastycznym klejem. Spojenie to zapewnia donicom dużą tolerancję na zmiany temperatur, a efektowne łączenie ścianek – pod kątem 45 stopni (system kamieniarski) nadaje ich wyglądowi oryginalności.

Donice betonowe łączone z elementów charakteryzują się lekką konstrukcją. Ścianka o grubości  3 cm zapewnia relatywnie małą wagę w porównaniu do donic odlewanych z formy (tzw. monolitów) i umożliwia ich dowolne ustawienie np. tarasach czy balkonach.

Donice z betonu architektonicznego są niezwykle trwałe na co wpływają wewnętrzne wzmocnienia donic oraz dodane do masy podczas procesu produkcji włókno rozporoszone. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy środków impregnujących nasze donice są odporne na działanie czynników zewnętrznych tj. opady, czy zmiany temperatur. Donice betonowe łączone z elementów nadają się również do wnętrz – warstwa hydroizolacji na zamówienie.

Rozmiary: Technologia łączenia donic z elementów umożliwia uzyskanie praktycznie dowolnego rozmiaru donicy – co do centymetra.Donice można z łatwością zestawiać ze sobą i tworzyć balustrady tarasów czy schodów lub tworzyć nietypowe kształty np. ‘L”

Kolory: Donice łączone z elementów bawione są w masie podczas produkcji. Oferujemy je w 4 podstawowych kolorach : jasno szary (beton naturalny, ciemno szary, antracyt, bielony), lub inny na zamówienie.

Kształty: donice kwadratowe, prostokątne i trapezowe.

Dodatkowym atutem donic betonowych łączonych z elementów jest możliwość zrobienia na ich ściankach nadruku – grafiki, lub logo. Możliwe są także odciski w betonie i fotobeton.

Otwory drenażowe: donice produkujemy standardowo z nawierconymi otworami zapewniającymi odpowiednią regulację wodną.

Donice betonowe w technologii łączenia z elementów będą doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie gdy marzą Ci się:

  • relatywnie lekkie donice betonowe o oryginalnym wyglądzie,
  • donice z betonu architektonicznego na wymiar lub duże.

Poznaj przykładowe rozmiary i ceny TU

Donice z betonu, co w nich posadzić? 

Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX