Płyty z betonu architektonicznego na ścianę i elewacje

Naszym flagowym produktem są płyty z betonu architektonicznego. Ich zaletą jest możliwość bardzo szerokiego wykorzystania, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. To doskonały beton architektoniczny na elewacje oraz do wykładania ścian w salonach czy na korytarzach. Pod względem funkcjonalności i zakresu wykorzystania płyty przypominają tradycyjne kafle ścienne. Wyróżniają się większymi wymiarami oraz charakterystyczną tonacją, dzięki której doskonale sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych czy industrialnych. W ofercie mamy zarówno płyty z betonu architektonicznego na elewacje, jak i na ściany wewnętrzne. Są one dostępne w trzech wariantach.

plyty beton architektoniczny pmdesign - Płyty z betonu architektonicznego na ścianę i elewacje

Płyty high standard – najczęściej wybierane przez naszych klientów, płyty z betonu architektonicznego o różnym stopniu porowatości i wyrównanym kolorycie.

industrial.j.szary  - Płyty z betonu architektonicznego na ścianę i elewacje

Płyty loft – te najbardziej surowe z naszych płyt wyróżniają się nierównomiernym kolorytem, mocnymi przebarwieniami i naciekami, a także widocznymi dużymi porami i wżerami

salon 10 plyty antracyt pmdesign - Płyty z betonu architektonicznego na ścianę i elewacje

Płyty premium – płyty z betonu architektonicznego dodatkowo barwione impregnatem koloryzującym dla zapewnienia im jednolitego, wyrównanego kolorytu. Płyty te mogą być dodatkowo polerowane, co zapewnia im głęboki połysk.

Beton architektoniczny na elewacje i do wnętrz – wysoka jakość produktów

Płyty z betonu architektonicznego charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Dlatego mogą być wykorzystywane jako okładzina ścian, kominków czy schodów, narażonych na działanie wysokich i niskich temperatur czy intensywną eksploatację. Natomiast układane na ścianach świetnie zastępują nasz krakowski mikrobeton, gwarantując niepowtarzane efekty dekoracyjne. Ponadto jest to doskonały beton architektoniczny na elewacje, który doskonale znosi warunki środowiskowe typowe dla klimatu umiarkowanego. Fasady budynków wyłożone tym materiałem długo zachowują estetyczny wygląd i pozostają niezmienne przez wiele lat. Polecamy też płyty z betonu architektonicznego na ogrodzenia.

Kolorystyka płyt z betonu architektonicznego

kolory betonu pmdesign - Płyty z betonu architektonicznego na ścianę i elewacje

Beton architektoniczny CORTEN

elewacja plyty betonowe corten — kopia 300x225 - Płyty z betonu architektonicznego na ścianę i elewacje

Porowatość płyt z betonu architektonicznego

stopnie porowatosci pmdesign1 400x600 - Płyty z betonu architektonicznego na ścianę i elewacje
Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX