Mikrobeton z Krakowa

Beton, który oferuje nasza firma z Krakowa, znajduje też zastosowanie w wykańczaniu powierzchni na podobieństwo tynków.
Mikrobeton SBA, czy beton cienkowarstwowy jest mieszaniną cementu i polimerów o konsystencji, która umożliwia nakładanie go w postaci bardzo cienkiej maksimum 3-milimetrowej warstwy.

Mikrobeton może być stosowany do pokrywania schodów, podłóg, ścian, mebli czy elementów wyposażenia łazienek, a także na zewnątrz
Stosuje się go na odpowiednio przygotowaną powierzchnię betonową, płytek ceramicznych, kafli innych materiałów okładzinowych, bez potrzeby ich skuwania. Atutem systemu jest wyjątkowa elastyczność, zapewniająca ciągłość powierzchni, brak fug, dylatacji oraz wysokie walory estetyczne. Poprzez swoją strukturę mikrobeton staje się wyjątkową alternatywą dla płyt betonowych, gdyż ma tylko kilka milimetrów przekroju i szybko się nagrzewa, a powierzchnię niezwykle łatwo utrzymywać w czystości.

Atutem mirobetonu jest niewątpliwie bardzo szeroka kolorystyka, jaką można na uzyskać, oraz oryginalne zaciery które powstają przy aplikacji masy. Kilka stylów wykończenia powłoki do wyboru – od całkowicie gładkiej i lśniącej, poprzez satynową do pełnego matu, stwarza możliwość precyzyjnego doboru wariantu do aranżacji.

mikrocement sciana lazienka pmdesign 1000x500 - Mikrocement
317319471 2544262562396121 1302240813340043515 n 150x150 - Mikrocement
Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX