gabin ogrodzenie antracyt beton pmdesign scaled - Ogrodzenia i balustrady

Ogrodzenia z betonu architektonicznego i balustrady

Oferujemy ogrodzenia z betonu architektonicznego (okładzina z płyt betonowych), a także kompleksowo wykonujemy ogrodzenia betonowo-metalowe.

Ogrodzenie stanowi istotną część wyposażenia posesji oraz znajdującego się w jej obrębie ogrodu. Wyznacza zasięg terenu prywatnego oraz jest przeszkodą dla potencjalnych nieproszonych gości. Budowanie płotów nie musi jednak oznaczać nieestetycznych, czy kosztownych konstrukcji. Alternatywą dla stali czy kamiennych murów są ogrodzenia z betonu architektonicznego.

Beton architektoniczny na ogrodzenie jest dostępny w formie płyt. To pozwala nam wykonać nadruki na betonie, które z jednej strony ozdobią ogrodzenie, a z drugiej – wskażą właściciela posesji i będą ciekawą formą reklamy.

ogrodzenie beton metal pmdesign - Ogrodzenia i balustrady

Beton architektoniczny na ogrodzenie w naszej ofercie

Ogrodzenia z betonu architektonicznego

Nowoczesne ogrodzenia z betonu architektonicznego doskonale wpisują się w różne style aranżacji, będąc solidną i jednocześnie unikalną oprawą dla domu czy ogrodu.

Beton architektoniczny świetnie spisuje się w roli okładziny ogrodzenia.

Jest to materiał bardzo trwały, a po odpowiednim zaimpregnowaniu jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tj jak mróz czy opady deszczu.

Panele betonowe na ogrodzenia wykonujemy w standardowych rozmiarach tj 120×60, 140×70, 100×50 i 60×60 o grubości 1,2-20 mm, lub na zamówienie w innych rozmiarach dopasowanych do indywidualnego projektu. Dzięki tej elastyczności możemy tworzyć ogrodzenia nieszablonowe w odróżnieniu od tych zestawionych z gotowych bloczków betonowych.

Cztery standardowe warianty kolorystyczne płyt betonowych na ogrodzenie (jasno szary, ciemno, szary, bielony, antracyt) w trzech stopniach porowatości do wyboru a także możliwość wybarwiania betonu na dowolny kolor sprawiają, że ogrodzenie można dopasować kolorystycznie do większości elewacji.

Dopełnieniem ogrodzenia betonowego są daszki betonowe o grubości 2-3 cm montowane w systemie widocznym lub ukrytym.

Panele betonowe na ogrodzeniu montuje się do podkonstrukcji np. z pustaka lub podkonstrukcji metalowej za pomocą kleju lub kotew.

W PMdesign oferujemy płyty betonowe i daszki służące do wykańczania ogrodzeń betonem architektonicznym, oraz usługę montażu.

Na życzenie wykonujemy także ogrodzenia kompleksowo tj. wraz z pracami ziemnymi i stawianiem podkonstrukcji oraz dostawą i montażem elementów metalowych. Przęsła, bramy, furtki wykonujemy pod zamówienie ze stali czarnej, aluminium lub stali nierdzewnej.

Wykonujemy też i montujemy  zewnętrzne i wewnętrzne balustrady  z wysokiej klasy stali nierdzewnej, stali czarnej oraz aluminium.

Zobacz także inne produkty z betonu architektonicznego.

Dowiedz się co u nas słychać.
Blog
Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX