Płyty z betonu architektonicznego na taras i do ogrodu

Płyty z betonu architektonicznego do ogrodu można stosować do aranżacji ścieżek ogrodowych, tarasów,  schodów, podjazdu, czy przestrzeni wokół basenu. Betonowe płyty  pozwalają stworzyć trwałe, piękne a przed wszystkim odporne na uszkodzenia podłoże, dzięki naszej technologii produkcji. 

Płyty ogrodowe nie tylko podwójnie wzmacniamy, dla uzyskania lepszej trwałości, lecz także zabezpieczamy hydrofobowo. Impregnacja hydrofobowa  jest bezbarwna, co sprawia, że płyty z betonu architektonicznego są  odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i  łatwe w utrzymaniu. Dodatkowo impregnacja płyt spełnia funkcję ochroną dzięki czemu zabezpiecza je przed utratą kolorów. 

Płyty ogrodowe i tarasowe  oferujemy w kilkunastu rozmiarach standardowych i różnych
grubościach – 4,6 i 8 cm lub grubsze, w zależności od  miejsca zastosowania. Można montować je bezpośrednio w gruncie – na wysiewce lub wylewce betonowej. 

Płyty z betonu architektonicznego na taras i do ogrodu dostępne są w 4 kolorach: jasnoszary, ciemnoszary, antracyt, bielony o różnym stopniu porowatości.

Płyty ogrodowe z betonu architektonicznego  są także świetnym materiałem na tzw. lewitujące schody. Dzięki dodatkowemu wzmocnieniu stalą są one trwałe i bezpieczne. Lewitujące stopnie nadają lekkości zwykłym schodom ogrodowym. Montuje się je na elastycznym kleju do istniejącej podbudowy betonowej. 

Potrzebujesz stworzyć schody betonowe od podstaw?  Wychodzimy na przeciw tej potrzebie z ofertą betonowych bloków.  Betonowe bloki w różnych rozmiarach i grubościach produkujemy pod zamówienie.

Naszą ofertę ogrodową wzbogaciliśmy także o  murki oporowe z betonu architektonicznego  – tzw. elementy typu L . Sprawdzają się one  świetnie do regulacji skarp, tworzenia ogrodzeń czy donic. Murki oporowe wykonujemy na zamówienie. 

Wszystkie betonowe płyty ogrodowe,  tarasowe jak również stopnie betonowe czy murki oporowe  wykonujemy także pod indywidualne zamówienie.

Pełną ofertę oraz ceny naszych płyt ogrodowych znajdziesz TU

Masz pytania? Dzwoń 🙂

plyty tarasowe z betonu architektonicznego 300x225 - Płyty z betonu architektonicznego na taras i do ogrodu
plyty z betonu architektonicznego ogrodowe 225x300 - Płyty z betonu architektonicznego na taras i do ogrodu
stpnie betonowe ogrod pmdesign 225x300 - Płyty z betonu architektonicznego na taras i do ogrodu
beton architektoniczny ogrod taras pmdesign 300x194 - Płyty z betonu architektonicznego na taras i do ogrodu
elka betonowa murek oporowy pmdesign 244x300 - Płyty z betonu architektonicznego na taras i do ogrodu
Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX