płyta beton architektoniczny na dekoracja wnetrz pmdesign - Beton architektoniczny

Beton architektoniczny

Beton, który oferujemy jest wykonywany zgodnie z normą PN-EN 12467 ``płyty włóknistocementowe`` i spełnia wymagania elementów stosowanych w obiektach mieszkalnych jako okładziny ścian wewnętrznych i zewnętrznych, elementy wyposażenia wnętrz, itp.

 

 

Beton architektoniczny

Beton jest najpopularniejszym materiałem budowlanym, wykorzystywanym zarówno do tworzenia podstawowych konstrukcji nośnych, jak i do wykańczania powierzchni. Rozmaitość zastosowań tego materiału sprawia, że jest on produkowany w wielu wariantach, zaliczanych do rozmaitych klas. Pomimo że podstawowy skład mieszanki jest bardzo zbliżony, poszczególne rodzaje betonu różnią się wieloma cechami. Dzięki temu wykonane z niego elementy mają określoną wytrzymałość, chropowatość powierzchni, barwę czy odporność na nasiąkanie wodą. W szerokiej gamie odmian znajduje się też beton określany przez profesjonalistów jako architektoniczny. Jego przeznaczeniem jest wykonywanie elementów lub pokrywanie powierzchni, które nie będą już niczym przykryte. Mogą to być powierzchnie ścian wewnętrznych, parapety, blaty czy ogrodzenia z betonu architektonicznego. Taka ekspozycja sprawia, że materiał powinien spełniać określone wymogi wytrzymałościowe i estetyczne. Gwarantują je technologia produkcji, a także skład mieszanki betonowej.

Płyty z betonu architektonicznego

Płyty z betonu architektonicznego można wykorzystywać do niebanalnego wykończenia ścian, podłóg, kominków czy elewacji. Jest to rozwiązanie ekonomiczne (w porównaniu do np. kamienia naturalnego), a przy tym bezpieczne (nasz beton nie zwiera szkodliwych dla zdrowia domieszek) i ponadczasowe Docenią je fani różnych stylów, gdyż beton architektoniczny świetnie komponuje się z innymi materiałami takimi jak naturalne drewno czy metal.

Architektoniczne płyty betonowe nadadzą ciekawego wyglądu:

  • ścianom wewnętrznym
  • elewacjom
  • kominkom
  • schodom
  • ogrodzeniom
  • cokołom
  • posadzkom
  • sufitom

Płyty z betonu architektonicznego świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Ciekawe wzory i struktury umożliwiają osiągnięcie trójwymiarowej powierzchni ściany. Produkty dostępne są w wielu odcieniach bieli, szarości i czerni oraz innych modnych kolorach. Dodatkowym atutem tego materiału jest wysoka trwałość – efekt utrzymuje się przez wiele lat, nie tracąc na atrakcyjności.

mobile - Beton architektoniczny

Cennik do pobrania.

Cennik płyt betonowych, donic oraz gadżetów z betonu.

Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX