płyta beton architektoniczny na dekoracja wnetrz pmdesign - Beton architektoniczny

Beton architektoniczny odkryty na nowo.

Beton, który oferujemy jest wykonywany zgodnie z normą PN-EN 12467 ``płyty włóknistocementowe`` i spełnia wymagania elementów stosowanych w obiektach mieszkalnych jako okładziny ścian wewnętrznych i zewnętrznych, elementy wyposażenia wnętrz, itp.

 

 

Beton architektoniczny

W skład betonu architektonicznego SBA wchodzi piasek, kruszywo, cement, woda i odpowiednio dobrane środki chemiczne. W celu uzyskania najlepszej trwałości nasz beton wzmacniany w jest bezpiecznym dla zdrowia i środowiska włóknem polipropylenowym.
Beton, który oferujemy jest wykonywany zgodnie z normą PN-EN 12467 „płyty włóknistocementowe” i spełnia wymagania elementów stosowanych w obiektach mieszkalnych jako okładziny ścian wewnętrznych i zewnętrznych, elementy wyposażenia wnętrz, itp.

Cechą charakterystyczną betonu architektonicznego są przebarwienia, smugi, rozbieżności kolorystyczne, oraz nierównomierne i nieregularne rozłożenie wżerów i porów. Zmienna kolorystyka poszczególnych płyt wynika ze zmienności składników naturalnych używanych do produkcji i jest odzwierciedleniem charakteru betonu – jego niepowtarzalności i wyjątkowości. Dodatkowo mogą być widoczne włókna używane w procesie produkcji , co nie jest to wadą produktu.

Nasz beton jest produkowany ręcznie przy użyciu bezpiecznych składników.
Beton SBA produkujemy w czterech podstawowych kolorach: jasno szary (naturalny), ciemno szary, antracyt i bielony oraz w trzech różnych stopniach porowatości: mało, średnio i dużo porowaty.

 
Płyty betonowe
płyty high standard – najczęściej wybierane przez naszych klientów, płyty o różnym stopniu porowatości , wyrównanym kolorycie
plyty beton architektoniczny pmdesign - Beton architektoniczny

 

 

płyty industrial – płyty o nierównomiernym kolorycie, mocnych przebarwieniach i naciekach, najbardziej surowe z naszych płyt

industrial.j.szary  - Beton architektoniczny

 

 

płyty premium – płyty o bardzo gładkiej, połyskującej powierzchni

salon 10 plyty antracyt pmdesign - Beton architektoniczny
Płyty betonowe - płyty wysokiej jakości

Płyty z wysokiej jakości betonu architektonicznego. Nadają się jako okładzina ścian, kominków, elewacji, ogrodzeń czy schodów.

porowatosc betonu beton architektoniczny pmdesign - Beton architektoniczny
kolory betonu pmdesign - Beton architektoniczny
 
miniMax ULTRABETON
 

miniMax ULTRABETON to nowa generacja lekkich i niezwykle trwałych okładzin betonowych. Dzięki naszej technologii opracowaliśmy beton architektoniczny o grubości zaledwie 6 mm i wadze 14 kg/m2.

miniMax ULTRABETON może być montowany nie tylko w formie paneli
ściennych lub okładzin meblowych. Jego lekkość i trwałość sprawia, ze doskonale sprawdza się także na elewacjach bez konieczności montowania dodatkowych podkonstrukcji.

minimax ultra beton lekki płyty z betonu architektonicznego pmdesign - Beton architektoniczny
collaboratings - Beton architektoniczny
 
Blaty z betonu
Blaty kuchenne, łazienkowe, parapety.

Wykonujmy blaty kuchenne i łazienkowe – także z zintegrowanym zlewem czy umywalką , oraz parapety okienne. Elementy zabezpieczone są środkiem hydrofobowym i /lub żywicą , która chroni je przed wilgocią i zabrudzeniami, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości . Kolory jasno szary , ciemno szary, szary średni, antracyt lub inny dowolny na zamówienie.

Blat kuchenny - Beton architektoniczny
 
Mikrocement
  • System nevada’pro microcemento służy do nowoczesnego i efektownego wykańczania powierzchni ścian, posadzek, schodów wewnątrz i na zewnątrz
  • Stosuje się go na odpowiednio przygotowaną powierzchnię betonową, płytek ceramicznych, kafli innych materiałów okładzinowych, bez potrzeby ich skuwania.
  • Atutem systemu jest wyjątkowa elastyczność, zapewniająca ciągłość powierzchni, brak fug, dylatacji oraz wysokie walory estetyczne
  • Poprzez swoją strukturę staje się wyjątkową alternatywą dla płyt betonowych, gdyż ma tylko kilka milimetrów przekroju i bardzo szybko się nagrzewa.
  • Powierzchnię niezwykle łatwo utrzymywać w czystości.
  • W systemie możemy uzyskać powłokę całkowicie gładką i lśniącą,satynową lub w pełni matową.
  • Nieograniczona gama kolorów wg wzornika kolorów RAL
  • Nevada’pro znajduje wszechstronne zastosowanie w ekskluzywnym wykończeniu wnętrz salonów, apartamentów, biur, sklepów, hoteli, łazienek, klatek chodowych oraz innych obiektów użytku publicznego.
Gadżety z betonu

Beton architektoniczny to ogrom pomysłów i możliwości. W naszej ofercie znajdziecie także wiele betonowych elementów wyposażenia wnętrz, a wśród nich umywalki, lampy, zegary, podstawki, kubki, wizytowniki, kompozycje z chrobotkiem reniferowym i inne. Są one doskonałym dopełnieniem nowoczesnych wnętrz. Brak Ci pomysłu na prezent? Betonowy gadżet to także doskonały pomysł na upominek!

 
chrobotek donica - Beton architektoniczny
MG 0009 1140x6401 1 1024x575 - Beton architektoniczny
swiecznik kostaka1 pmdesign - Beton architektoniczny
13 11 1024x989 - Beton architektoniczny
beton numeracja mieszkania pmdesign - Beton architektoniczny
mobile - Beton architektoniczny

Cennik do pobrania.

Cennik płyt betonowych, donic oraz gadżetów z betonu.

Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX