Mikrobeton z Krakowa

Beton, który oferuje nasza firma z Krakowa, znajduje też zastosowanie w wykańczaniu powierzchni na podobieństwo tynków.
Mikrobeton SBA, czy beton cienkowarstwowy jest mieszaniną cementu i polimerów o konsystencji, która umożliwia nakładanie go w postaci bardzo cienkiej maksimum 3-milimetrowej warstwy.

Mikrobeton może być stosowany do pokrywania schodów, podłóg, ścian, mebli czy elementów wyposażenia łazienek, a także na zewnątrz
Stosuje się go na odpowiednio przygotowaną powierzchnię betonową, płytek ceramicznych, kafli innych materiałów okładzinowych, bez potrzeby ich skuwania. Atutem systemu jest wyjątkowa elastyczność, zapewniająca ciągłość powierzchni, brak fug, dylatacji oraz wysokie walory estetyczne. Poprzez swoją strukturę mikrobeton staje się wyjątkową alternatywą dla płyt betonowych, gdyż ma tylko kilka milimetrów przekroju i szybko się nagrzewa, a powierzchnię niezwykle łatwo utrzymywać w czystości.

Atutem mirobetonu jest niewątpliwie bardzo szeroka kolorystyka, jaką można na uzyskać, oraz oryginalne zaciery które powstają przy aplikacji masy. Kilka stylów wykończenia powłoki do wyboru – od całkowicie gładkiej i lśniącej, poprzez satynową do pełnego matu, stwarza możliwość precyzyjnego doboru wariantu do aranżacji.

Gadżety z betonu

Gadżety z betonu

Beton architektoniczny to materiał bardzo kreatywny. Wiemy o tym i regularnie poszukujemy coraz to nowszych możliwości jego zastosowania w wykańczaniu i wyposażaniu wnętrz. Chcemy by beton we wnętrzach pełnił nie tylko rolę dekoracyjną ale i użytkową dlatego w naszej ofercie znajdziesz: betonowe umywalki, lampy, świeczniki, popielniczki, a także betonowe wizytowniki.

Tam gdzie beton architektoniczny łączymy z metalem powstają betonowo- metalowe stoliki kawowe, zegary, czy eleganckie popielnice stojące.

Dla lubiących roślinność – proponujemy kompozycje z bezobsługowym chrobotkiem reniferowym w betonowych misach, ramach czy doniczkach.

Betonowe akcesoria to doskonałe dopełnienie nowoczesnych wnętrz i świetny pomysł na upominek.

 

 

Back to top of page
OLX
close slider

Beton architekotniczny OLX